Nici PDO

Prosty i bezinwazyjny sposób aby zatrzymać proces starzenia się skóry, ujędrnić i ją postymulować. Nici liftingujące PDO wykonane są z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksonan),silnego syntetycznego włókna, które ulegają biodegradacji w ciągu kilku
miesięcy. Nici stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej świetlista, gładsza, zmarszczki znikają, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki  – następuje lifting skóry. 
Efekty zabiegu utrzymują się nawet do 2 lat. Na pierwszy efekt poprawy wyglądu skóry należy trochę poczekać, gdyż uzyskuje się go po 3-4 tygodniach. Znaczna poprawa widoczna jest dopiero po 2-3 miesiącach.

 Zabieg może być wykonany w znieczuleniu powierzchniowym za pomocą kremu znieczulającego. Sam zabieg trwa ok. 20-30 minut, w zależności od ilości użytych nici.

Lekarz dobiera odpowiedni rodzaj nici, od którego uzależniona jest ich cena. Pracujemy na niciach typu mono, screw, tornado screw, twin. Wprowadzamy je za pomocą igły jak i kaniuli. Zapraszamy na bezpłatną konsultację podczas której lekarz zaproponuje odpowiedni rodzaj jak i ilość nici  
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.