Stomatologia dziecięca pedodoncja

Prowadzimy badania i zabiegi profilaktyczne oraz leczenie dzieci i młodzieży.

Maluchy mogą zaznajomić się z gabinetem i lekarzem stomatologiem w czasie wizyty adaptacyjnej.

Dzieci z okolicznych przedszkoli odwiedzają nas w celu wykonania przeglądów profilaktycznych, po których rodzice otrzymują informacje, o stanie uzębienia i zgryzu przedszkolaków.

Mali pacjenci oczekujący na wizytę mogą bawić się zabawkami, malowankami w miejscu dla nich przeznaczonym.

Dzieci współpracujące z lekarzem stomatologiem w czasie zabiegu, otrzymują nagrody w postaci dyplomów, naklejek lub drobnych zabawek.

Leczymy zęby mleczne i stałe. Dzieci mogą wybierać kolory wypełnień zakładanych w zębach mlecznych. Zdrowe zęby mleczne, to mniejsze ryzyko uszkodzenia próchnicą zębów stałych. Obecność wszystkich zębów mlecznych w jamie ustnej, do momentu ich wypadnięcia, wskutek fizjologicznej resorpcji, to warunek prawidłowego rozwoju kości szczęk.

Odbudowujemy też korony zębów stałych po urazach.

Staramy się traktować małych pacjentów z łagodnością, cierpliwością, zrozumieniem. Dbamy o miłą atmosferę. Umożliwiamy rodzicom zakup dobrej jakości past i szczoteczek dla dzieci do higieny jamy ustnej.

 

Pacjent może zapisać się na wizytę osobiście, telefonicznie, przez formularz kontaktowy tutaj.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.