Zespół

ZESPÓŁ LEKARZY

 

Lek. stom. Teresa Białkowska

specjalista 2-go stopnia stomatologii zachowawczej z endodoncją. Kierownik medyczny przychodni Medicus-Dent.

 

Lek. stom. Lidia Witkowska

specjalista 2-go stopnia stomatologii dziecięcej. Współpracuje z naszą przychodnią od 2008 r. Posiada duże doświadczenie w pracy z małymi pacjentami.

 

Lek. dent. Mateusz Michalski

realizuje zabiegi stomatologii ogólnej – leczenie zachowawcze, chirurgiczne oraz protetyczne u pacjenta dorosłego. Jest z nami od 2009 roku.

 

Lek. dent. Aleksandra Michalak (Chudzia)

zajmuje się leczeniem dzieci ze szczególnym zaangażowaniem oraz dorosłych w zakresie stomatologii ogólnej i estetycznej. Dodatkowo wykonuje zabiegi medycyny estetycznej . Ukończyła Akademię Medycyny Estetycznej dla lekarzy stomatologów w zakresie wykonywania zabiegów botoks, kwas hialuronowy, osocze bogato płytkowe, fibryna, nici PDO, nici haczyki 4D, lipoliza.

 

Lek. dent. Piotr Szczepaniak

specjalista w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Wykonuje proste i skomplikowane zabiegi chirurgiczne. Specjalizuje się w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Z zakresu implantologii stomatologicznej oraz chirurgii śluzówkowo-dziasłowej kształcił się w prestiżowych ośrodkach w Zurychu i Bolonii. Wykonuje zabiegi z zakresu implantologii stomatologicznej, mikrochirurgii periodontologicznej i endodontycznej, oraz chirurgii ortodontycznej i stomatologicznej.  Pracuje z zastosowaniem implantów szwajcarskiej firmy Thommen Medical z dożywotnią gwarancją.

 

Lek. dent. Bartosz Rokosz

realizuje zabiegi stomatologii ogólnej. Ulubiony dentysta dzieci. Kształci się w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.Lek.dent.Olga Włodarczyk-Górniak
 

posiada certyfikat z ortodoncji. Zakłada aparaty ruchome dla małych pacjentów i stałe dla młodzieży i dorosłych. Obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim. Zastępuje ją Lek.dent. Małgorzata Jurecka

 

Lek. dent. Andrea Kowalska

realizuje zabiegi z zakresu leczenia ogólno stomatologicznego u dzieci i dorosłych w tym ze stomatologii zachowawczej, endodoncjii i prostej chirurgii stomatologicznej. Kształci się w dziedzinie endodncji z wykorzystaniem mikroskopu.

 

 

Lek.dent. Natalia Wanat

realizuje zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej u pacjentów dorosłych oraz dzieci. Rozwija się w kierunki stomatologii estetycznej oraz endodoncji z użyciem mikroskopu.

 

Lek.dent. Natalia Srebro

Realizuje zabiegi stomatologii ogólnej - stomatologia zachowawcza, endodoncja i prosta chirurgia.Bardzo lubi pracować z dziećmi i pokazywać im, że nie taki stomatolog straszny jak go malują.

 

 

ZESPÓŁ PRZEPROWADZAJĄCY ZABIEGI HIGIENIZACYJNE

 

Katarzyna Klauzińska

dyplomowana higienistka stomatologiczna, asystuje lekarzom i wykonuje zabiegi higienizacyjne.

 

ASYSTENTKI/ HIGIENISTKI

 

Joanna Chmielecka
 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna ukończyła Niepubliczne Studium Medyczne w Łodzi na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Kształciła się również w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej na kierunku Zarzadzanie-Marketing. Asystuje lekarzom przy zabiegach ogólnostomatologicznych, chirurgicznych i ortodontycznych.

 

Renata Bienias

asystentka stomatologiczna ukończyła studium dla asystentek stomatologicznych, asystuje w pracy lekarzom.

 

Renata Szefer

asystentka  stomatologiczna,  z uśmiechem asystuje lekarzom przy pracy. Ukończyła technikum ogrodnicze. Dba o czystość w przychodni.

 

 

ZESPÓŁ REJESTRATOREK

 

Milena Garbacz-Ilska

rejestratorka medyczna, magister z zarządzania i marketingu, pełni funkcję kierownika rejestracji.

 

Ewa Łuchniak

rejestratorka medyczna, posiada wykształcenie wyższe pedagogiczne, obsługuje rejestrację pacjentów.

 

KOORDYNATOR MEDICUS-DENT

 

Ewa Soczyńska

koordynator Medicus-Dent, magister biotechnologii, nadzoruje politykę bezpieczeństwa oraz pełni funkcję Pełnomocnika ds. ZSZ, ukończyła studia podyplomowe Leadership MBA.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.