Klauzula informacyjna dla Pacjentów - Przedszkola

KLAUZULA INFORMACYJNA

Przeglądy stomatologiczne dzieci z przedszkola
w Przychodni stomatologicznej
Medicus-Dent Samo Zdrowie Sp. z o.o.Sp.k.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem danych osobowych Państwa-jako opiekunów prawnych oraz Państwa dzieci jest:

Medicus-Dent Samo Zdrowie SP. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim na ul. Kopernika 2

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych inspektor@info-IOD.pl

3) Państwa (jako opiekunów prawnych) oraz dzieci dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usług medycznych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz na podstawie Art. 9 ust.1 lit. h ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) odbiorcami Państwa (jako opiekunów prawnych) oraz dzieci danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

5) Państwa (jako opiekunów prawnych) oraz dzieci dane osobowe przechowywane będą przez okres 20 lat,

6) posiadają Państwo jako opiekuni prawni dzieci prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania

7) mają Państwo jako opiekunowie prawni dzieci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne na mocy przepisu prawa


 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.