Rejestracja

 

Rejestracja to centralne miejsce przychodni Medicus-Dent, gdzie pacjent uzyskuje wszystkie potrzebne informacje, dotyczące świadczonych usług stomatologicznych. Pacjent może zapisać się na wizytę osobiście, telefonicznie, przez formularz kontaktowy tutaj i on-line przez e-rejestrację (NFZ) tutaj.

W rejestracji pacjent okazuje dowód tożsamości, wypełnia wywiad lekarski, podpisuje obowiązujące druki.

Po wykonaniu prywatnej usługi stomatologicznej, pacjent dokonuje opłaty gotówką lub kartą płatniczą.

Uśmiechnięte, sympatyczne rejestratorki służą pacjentom opieką w czasie oczekiwania na wizytę do lekarza stomatologa.

Dzieci mogą bawić się w kąciku dla nich przygotowanym, a dorośli czytać czasopisma.

Po zakończonej wizycie stomatologicznej, pacjenci mogą skorzystać z zakupu past, szczoteczek i płynów zalecanych po leczeniu przez lekarzy i przez higienistki po zabiegach higienizacyjnych.

Rejestratorki dzień przed umówioną wizytą, dzwonią w celu potwierdzenia wizyty u stomatologa. Jest to przypomnienie pacjentowi o wizycie, jak również możliwość zaproponowania wcześniejszej wizyty, pacjentowi oczekującemu, gdy poprzedni pacjent odwołuje lub zmienia termin.

Udzielają informacji i zapisują pacjentów pod nr telefonów:
+48 42 211 72 15,
+48 792 117 215,
+48 792 117 200.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.