Oferty pracy

Jesteśmy przychodnią stomatologiczną Medicus-Dent działającą na lokalnym rynku od 2006 roku. Nasze mocne strony to ugruntowana pozycja rynkowa , duża baza pacjentów, dobra atmosfera, utożsamianie się zespołu pracowników i współpracowników z wartościami firmy.

Właściciele przychodni postawili na kompleksowość usług stomatologicznych, które w połączeniu z misją i wartościami firmy, nowoczesną technologią i wysokimi kompetencjami personelu stwarzają dobre warunki pracy w miłej atmosferze. Myśląc o dalszym rozwoju szukamy osób, które chciałyby współtworzyć z nami wizję firmy mającą na względzie zarówno dobro pacjenta jak i osób które mu służą swoją wiedzą i pomocą.

Rozumiemy, że za sukcesem każdej firmy stoją ludzie. Jeżeli jesteś lekarzem stomatologiem, specjalistą z dowolnej dziedziny stomatologii lub posiadasz kompetencje z zakresu medycznego personelu średniego i chciałbyś budować z nami przyszłość naszej firmy zapraszamy do kontaktu.

Osoby zainteresowane pracą w Przychodni Stomatologicznej Medicus-Dent zapraszamy do składania aplikacji drogą elektroniczną na adres rekrutacja@medicus-dent.pl, przez formularz kontaktowy lub kontakt telefoniczny z przychodnią pod numerami 792 117 215, 792 117 200.

W zgłoszeniach prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.